Zaproszenie do udziału w szkole komunikacji

Zostań Trenerem_Trenerką Komunikacji – zdobądź cenną wiedzę i przekaż ją innym!

Школа комунікації має на меті підготувати учасників до надання підтримки місцевим активістам та активісткам у просуванні їхньої діяльності та організованих ними громадських акцій. До участі у школі запрошуємо мешканців та мешканок Катовіц, а також осіб, пов’язаних із катовіцькими радами, ініціативами, організаціями тощо.

Aby ukończyć Szkołę Komunikacji i uzyskać tytuł Trenera_Trenerki Komunikacji, należy wziąć udział w cyklu 6 spotkań składających się ze szkoleń o tematyce:

  1. Jak rozmawiać, żeby się dogadać (19 maja, piątek, godz. 15:30-20:00),
  2. Facylitacja – wsparcie w zarządzaniu projektem (20 maja, sobota, godz. 10:00-14:30),
  3. Jak skutecznie komunikować o swoich działaniach – promocja akcji społecznych (2 czerwca, piątek, godz. 15:30-20:00),
  4. Efektywne zarządzanie pracą zespołu – efektywne działania organizacji (3 czerwca, sobota, godz. 10:00-14:30),
  5. Samorząd – jak to działa. Akcja społeczna – jak to zorganizować (16 czerwca, piątek, godz. 15:30-20:00),
  6. Wystąpienia publiczne – godnie, ale swobodnie (17 czerwca, sobota, godz. 10:00-14:30).

Кожен випускник та кожна випускниця Школи комунікації матиме поставить за завдання організувати принаймні один тренінг для осіб, які ведуть активну діяльність на місцевому рівні, під час якого передасть їм цінні знання, отримані в ході тренінгів. З випускниками буде укладено договір про волонтерську діяльність. Ми також забезпечимо всі фахове та фінансове забезпечення під час організації власних тренінгів після закінчення Школи комунікації.

Навчання відбуватимуться в Центрі неурядових організацій — у Катовіце за адресою вул. Коперника, 14.

Запрошуємо заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/tp23U8aj2f4t7vAK8

Щоб отримати детальну інформацію, просимо звертатися до Центру неурядових організацій: тел. 533 367 789.